Λίμνη Νευρόπολη

Overall Results 21k

 

Place

Bib

Name

YoB

Gender

AG

16k

ChipTime

GunTime

Pace

Club

21k                                                                                                                                                                                                                                                        

1.

401

ΧΑΣΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1986

M

Α30-39

1:35:04

1:54:24

1:54:26

5:26

 

2.

312

ΒΛΆΧΟΣ ΓΙΆΝΝΗΣ

1985

M

Α30-39

1:37:23

1:57:54

1:57:56

5:36

Smartrun

3.

358

ΞΑΝΘΗ ΜΑΡΙΑ

1992

F

Γ20-34

1:40:23

2:00:15

2:00:18

5:43

 

4.

323

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1991

M

Α30-39

1:41:40

2:01:40

2:01:43

5:47

PRIVATE TRAINING BY VASILIS YIANNIOSIS

5.

420

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1973

M

Α40-49

1:40:21

2:01:52

2:01:54

5:48

 

6.

347

ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

1973

M

Α40-49

1:43:16

2:06:51

2:06:53

6:02

Τελμησσός

7.

399

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1978

M

Α40-49

1:50:28

2:13:40

2:13:47

6:22

 

8.

317

ΔΗΜΑΚΆΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΏΤΑ

1985

F

Γ35-49

1:51:03

2:14:00

2:14:02

6:22

Mad Goats

9.

412

ΡΑΠΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ

1974

M

Α40-49

1:56:06

2:18:25

2:18:30

6:35

ANTIKYRA RUNNERS

10.

311

ΒΕΝΕΤΣΙΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

1974

M

Α40-49

1:55:35

2:18:49

2:18:52

6:36

The Runners' Project

11.

302

NEDELEA MARIOS

1980

M

Α40-49

1:53:53

2:20:10

2:20:19

6:40

Bikeaholics thiva

12.

342

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1987

M

Α30-39

1:54:37

2:21:13

2:21:21

6:43

 

13.

324

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΘΕΜΗΣ

1984

M

Α30-39

1:54:56

2:21:13

2:21:21

6:43

 

14.

349

ΜΙΧΑΛΆΚΗΣ ΝΊΚΟΣ

1980

M

Α40-49

1:55:11

2:21:14

2:21:22

6:43

 

15.

348

ΜΙΛΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

1975

M

Α40-49

1:57:53

2:21:40

2:21:43

6:44

Σ.Δ.Υ.Μεγαλόνησος

16.

367

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1999

M

Α<29

1:58:17

2:23:25

2:23:28

6:49

ΠΟΣΠ RUNNING TEAM

17.

377

ΣΑΡΆΝΤΗΣ ΑΝΤΡΈΑΣ

1978

M

Α40-49

1:56:38

2:23:35

2:23:45

6:50

Adonis Running Team

18.

375

ΡΈΝΕΣΗΣ ΜΑΡΊΝΟΣ

1997

M

Α<29

1:57:59

2:24:04

2:24:06

6:51

 

19.

309

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΊΑΣ

1972

M

Α50-59

1:58:22

2:24:23

2:24:29

6:52

ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ

20.

314

ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1968

M

Α50-59

1:59:27

2:24:45

2:24:50

6:53

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

21.

382

ΣΥΛΙΒΆΝΗ ΜΑΊΡΗ

1982

F

Γ35-49

2:00:57

2:24:49

2:24:52

6:53

 

22.

357

ΝΤΟΒΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1981

M

Α40-49

2:00:08

2:24:52

2:25:03

6:54

 

23.

411

ΠΗΛΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1986

M

Α30-39

1:59:45

2:28:39

2:28:42

7:04

 

24.

414

ΧΑΡΧΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1977

M

Α40-49

2:02:27

2:30:13

2:30:19

7:09

 

25.

308

ΑΝΑΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1986

M

Α30-39

2:06:07

2:30:09

2:30:22

7:09

run365

26.

353

ΜΠΑΛΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1991

M

Α30-39

2:03:39

2:32:01

2:32:10

7:14

 

27.

334

ΚΕΤΕΣΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1979

M

Α40-49

2:04:59

2:32:11

2:32:13

7:14

Mountain Training Solutions

28.

395

ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

1977

M

Α40-49

2:06:23

2:33:20

2:33:27

7:18

 

29.

363

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1967

M

Α50-59

2:05:41

2:34:22

2:34:26

7:21

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

30.

155

ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

1972

M

Α50-59

2:06:43

2:34:16

2:34:29

7:21

 

31.

393

ΦΑΡΔΈΛΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ

1979

M

Α40-49

2:07:18

2:34:23

2:34:29

7:21

 

32.

326

ΚΑΠΕΛΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1990

M

Α30-39

2:05:40

2:35:27

2:35:34

7:24

 

33.

346

ΜΑΡΚΟΥ ΡΑΝΙΑ

1979

F

Γ35-49

2:08:56

2:35:30

2:35:36

7:24

Τελμησσός

34.

352

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1994

M

Α<29

2:08:19

2:35:44

2:35:51

7:25

 

35.

416

ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1956

M

Α60+

2:06:50

2:37:24

2:37:26

7:29

ΕΛΛΗΝΕΣ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ

36.

328

ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ

1967

F

Γ50+

2:08:50

2:37:25

2:37:29

7:29

 

37.

369

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1968

M

Α50-59

2:09:08

2:40:15

2:40:19

7:38

 

38.

335

ΚΙΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1970

M

Α50-59

2:09:56

2:41:37

2:41:46

7:42

 

39.

303

PAPACHRISANTHOU CHRISTIAN

1972

M

Α50-59

2:17:38

2:42:21

2:42:24

7:43

Outdoor Trainers

40.

331

ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1968

M

Α50-59

2:10:47

2:42:46

2:42:52

7:45

EXTR

41.

376

ΡΊΠΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ

1954

M

Α60+

2:17:17

2:43:45

2:43:53

7:48

Periklis training

42.

394

ΦΑΡΣΑΛΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

1977

M

Α40-49

2:14:29

2:44:31

2:44:38

7:50

 

43.

397

ΦΟΡΤΆΤΟΣ ΑΝΤΏΝΗΣ

1970

M

Α50-59

2:18:09

2:45:12

2:45:24

7:52

Α. Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας

44.

407

ΜΟΥΜΤΖΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

1992

M

Α30-39

2:11:59

2:45:41

2:45:49

7:53

Mountain Training Solutions

45.

371

ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1962

M

Α60+

2:18:11

2:46:08

2:46:18

7:55

 

 

46.

337

ΚΟΚΜΟΤΟΎ ΕΥΔΟΞΊΑ

1991

F

Γ20-34

2:17:53

2:47:13

2:47:18

7:57

 

47.

313

ΓΑΛΙΟΎΡΑΣ ΑΝΔΡΈΑΣ

1992

M

Α30-39

2:18:27

2:49:13

2:49:20

8:03

Fokida Runners

48.

400

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1959

M

Α60+

2:17:33

2:49:31

2:49:35

8:04

 

49.

354

ΜΠΟΥΡΛΉΣ ΜΙΧΆΛΗΣ

1977

M

Α40-49

2:21:43

2:55:00

2:55:10

8:20

 

50.

361

ΠΑΛΑΪ́ΝΗΣ ΠΟΛΎΚΑΡΠΟΣ

1980

M

Α40-49

2:24:37

2:55:23

2:55:27

8:21

OUTDOOR TRAINERS

51.

322

ΚΑΓΚΑΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1970

M

Α50-59

2:24:30

2:56:28

2:56:36

8:24

ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

52.

379

ΣΚΙΑΔΆΣ ΓΕΏΡΓΙΟΣ-ΙΩΆΝΝΗΣ

1967

M

Α50-59

2:26:07

2:58:00

2:58:06

8:28

 

53.

307

ΑΝΑΣΤΑΣΙΆΔΟΥ ΒΙΚΥ

1972

F

Γ50+

2:29:41

2:59:47

2:59:52

8:33

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ

54.

378

ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

1969

F

Γ50+

2:27:27

3:00:13

3:00:17

8:35

Αμφίκλεια

55.

404

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

1966

M

Α50-59

2:28:11

3:00:38

3:00:45

8:36

GR RUNNERS

56.

368

ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1965

M

Α50-59

2:29:37

3:00:40

3:00:49

8:36

 

57.

415

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

1976

M

Α40-49

2:23:49

3:01:54

3:02:04

8:40

 

58.

387

ΤΣΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1972

M

Α50-59

2:29:06

3:03:32

3:03:39

8:44

ΤΡΑΧΙΝΑ

59.

320

ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1985

M

Α30-39

2:27:35

3:03:38

3:03:49

8:45

 

60.

396

ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

1975

F

Γ35-49

2:34:56

3:06:02

3:06:11

8:51

 

61.

406

ΚΟΝΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

1951

M

Α60+

2:31:53

3:07:00

3:07:08

8:54

ΤΡΑΧΙΝΑ

62.

410

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1999

M

Α<29

2:34:25

3:07:28

3:07:32

8:55

MYATHLETE

63.

388

ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

1971

F

Γ50+

2:30:39

3:08:41

3:08:43

8:59

Galatsi runners

64.

330

ΚΑΣΙΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1967

M

Α50-59

2:34:30

3:09:25

3:09:31

9:01

AXONPagarti

65.

333

ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1974

M

Α40-49

2:34:57

3:09:32

3:09:44

9:02

ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

66.

370

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΆΟΥ ΦΩΤΗΣ

1984

M

Α30-39

2:31:17

3:13:09

3:13:20

9:12

run365

67.

325

ΚΑΜΠΟΛΗΣ ΤΑΣΟΣ

1974

M

Α40-49

2:37:56

3:13:23

3:13:30

9:12

SRMR

68.

373

ΠΛΟΎΜΗΣ ΣΕΡΑΦΕΊΜ

1979

M

Α40-49

2:37:23

3:15:20

3:15:32

9:18

 

69.

355

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

1956

M

Α60+

2:40:57

3:17:49

3:18:02

9:25

 

70.

345

ΜΑΡΓΕΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ

1962

F

Γ50+

2:41:50

3:19:58

3:20:02

9:31

 

71.

413

ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ

1972

F

Γ50+

2:43:19

3:22:24

3:22:31

9:38

ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ

72.

380

ΣΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1980

M

Α40-49

2:50:11

3:27:04

3:27:11

9:51

Τραχινα T Training

73.

374

ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1960

M

Α60+

2:50:12

3:29:21

3:29:31

9:58

Α.Κ.Ο.ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

74.

405

ΖΑΜΠΡΑΪΛΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

1975

F

Γ35-49

2:56:51

3:37:08

3:37:14

10:20

 

75.

383

ΣΦΑΚΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1978

M

Α40-49

3:02:33

3:48:41

3:48:51

10:53

ΣΜΝΛ, ΦΑΡΣΑΛΑ

76.

351

ΜΟΥΦΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1976

M

Α40-49

3:47:37

4:21:29

4:21:42

12:27

 

77.

310

ΒΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1963

F

Γ50+

3:47:48

4:39:51

4:39:56

13:19

Απόλλων Δυτικής Αττικής

DNS

338

ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

1975

F

Γ35-49

 

4:02:27

4:02:27

11:32

 

DNS

386

ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΤΑΣΟΣ

1973

M

Α40-49

 

3:39:47

3:39:47

10:27

 

GoogleMaps

About us

Τοπικό Διαμέρισμα Παλαιοχώρι Δωριέων

Φθιώτιδα ΤΚ 33057

Δήμος Αμφίκλειας Ελάτειας

Email: neuropolisrace@gmail.com

www.neuropolisrace.gr

www.palaiohori-dorieon.gr

 

Social Media

To Neuropolis Mountain Race στα Social Media

   

 

 

Μάθετε σχετικά με το τυπικό πρόγραμμα netflix εύκολα και γρήγορα.