Λίμνη Νευρόπολη

Age Group Awards 21k

Place                 Bib                 Name                                                                YoB                 Club                           ChipTime      GunTime

21k

Γυναίκες 20-34

  1. 337 ΚΟΚΜΟΤΟΎ ΕΥΔΟΞΊΑ                               1991                           2:47:13          2:47:18

 

Γυναίκες 35-49

 

1.                        346

ΜΑΡΚΟΥ ΡΑΝΙΑ

1979

Τελμησσός

2:35:30

2:35:36

2.                        396

ΦΛΩΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

1975

 

3:06:02

3:06:11

3.                        405

ΖΑΜΠΡΑΪΛΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ

1975

 

3:37:08

3:37:14

Γυναίκες 50+

 

 

 

 

 

1.                        328

ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ

1967

 

2:37:25

2:37:29

2.                        307

ΑΝΑΣΤΑΣΙΆΔΟΥ ΒΙΚΥ

1972

ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ

2:59:47

2:59:52

3.                        378

ΣΙΑΜΠΑΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ

1969

Αμφίκλεια

3:00:13

3:00:17

Ανδρες <29

 

 

 

 

 

1.                        367

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1999

ΠΟΣΠ RUNNING TEAM

2:23:25

2:23:28

2.                        375

ΡΈΝΕΣΗΣ ΜΑΡΊΝΟΣ

1997

 

2:24:04

2:24:06

3.                        352

ΜΠΑΚΑΤΣΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1994

 

2:35:44

2:35:51

Άνδρες 30-39

 

 

 

 

 

1.                        342

ΚΟΥΤΡΟΥΜΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1987

2:21:13

2:21:21

2.                        324

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ ΘΕΜΗΣ

1984

2:21:13

2:21:21

3.                        411

ΠΗΛΙΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1986

2:28:39

2:28:42

Άνδρες 40-49

 

 

 

 

 

1.                        420

ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1973

 

2:01:52

2:01:54

2.                        347

ΜΑΡΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

1973

Τελμησσός

2:06:51

2:06:53

3.                        399

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1978

 

2:13:40

2:13:47

Άνδρες 50-59

 

 

 

 

 

1.                        309

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΊΑΣ

1972

ΔΡΟΜΕΊΣ ΕΎΒΟΙΑΣ

2:24:23

2:24:29

2.                        314

ΓΑΛΙΤΗΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1968

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ

2:24:45

2:24:50

3.                        363

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1967

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑ

2:34:22

2:34:26

Άνδρες 60+

 

 

 

 

 

1.                        416                 ΚΑΡΑΦΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

1956

ΕΛΛΗΝΕΣ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟΙ

2:37:24

2:37:26

2.                        376                 ΡΊΠΗΣ ΙΩΆΝΝΗΣ

1954

Periklis training

2:43:45

2:43:53

3.                        371                 ΠΑΥΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1962

 

2:46:08

2:46:18

 

Λίμνη Νευρόπολη

Age Group Awards 10k

Place                 Bib                 Name                                                               YoB                 Club                           ChipTime      GunTime

10k

 

Γυναίκες 20-34

 

1.                           118

ΕΥΤΥΧΙΑΚΟΥ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ

1991

1:46:48

1:46:56

2.                           203

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

1996

2:03:09

2:03:18

3.                           187

ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ

1995

2:12:44

2:12:53

Γυναίκες 35-49

 

 

 

 

1.                           150

ΜΗΤΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ

 

1983

Outdoor Trainers

1:30:50

1:30:54

2.                           204

ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΩΤΗΡΙΑ

 

1979

Βοιωτοι ημεροδρομοι

1:36:22

1:36:29

3.                           166

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΡΥΣΑ

1975

Βοιωτοι Ημεροδρομοι

1:41:29

1:41:34

Γυναίκες 50+

 

 

 

 

 

 

1.                           140

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

1962

ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

1:48:42

1:48:48

2.                           177

ΣΠΊΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ

1971

 

1:49:48

1:49:52

3.                           147

ΜΑΝΤΖΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ

1965

 

1:58:57

1:59:03

Ανδρες <29

 

 

 

 

 

 

1.                           141

ΛΕΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

2008

1:22:00

1:22:03

2.                           153

ΜΟΙΡΑΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

1993

1:29:00

1:29:08

3.                           194

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ

2004

1:29:00

1:29:09

Άνδρες 30-39

 

 

 

 

 

 

1.                           209

ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ

1991

AGRIAMELISSA.GR

1:12:10

1:12:18

2.                           154

ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

1987

 

1:16:06

1:16:12

3.                           169

ΠΟΥΛΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

1983

ΕΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

1:16:11

1:16:13

Άνδρες 40-49

 

 

 

 

 

 

1.                           163

ΝΤΑΛΙΆΝΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ

1973

BRT-KPN PATRAS

1:05:24

1:05:26

2.                           184

ΣΥΝΟΔΙΝΌΣ ΑΝΤΏΝΗΣ

1976

 

1:08:00

1:08:03

3.                           214

ΝΙΚΟΒΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΣ

1981

ΜΑΚΡΑΚΟΜΗ

1:08:39

1:08:47

Άνδρες 50-59

 

 

 

 

 

 

1.                        207                 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

1967

Βοιωτοί Ημεροδρόμοι

1:12:38

1:12:43

2.                        122                 ΘΆΝΟΣ ΑΘΑΝΆΣΙΟΣ

1971

L-crew

1:16:03

1:16:07

3.                        113                 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1965

ΤΡΑΧΙΝΑ/ΑΝΗΣΥΧΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ

1:16:09

1:16:13

Άνδρες 60+

 

 

 

 

 

 

1.                        189                 ΤΣΙΆΦΑΣ ΝΊΚΟΣ

1948

Λιλαία

1:24:48

1:24:53

2.                        143                 ΛΕΦΑΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ

1960

Αμφίκλεια

1:24:48

1:24:54

3.                        128                 ΚΑΤΡΉΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ

1960

Ορειβατικός σύλλογος Χαλκίδας

1:32:25

1:32:35

 

 

 

GoogleMaps

About us

Τοπικό Διαμέρισμα Παλαιοχώρι Δωριέων

Φθιώτιδα ΤΚ 33057

Δήμος Αμφίκλειας Ελάτειας

Email: neuropolisrace@gmail.com

www.neuropolisrace.gr

www.palaiohori-dorieon.gr

 

Social Media

To Neuropolis Mountain Race στα Social Media

   

 

 

Μάθετε σχετικά με το τυπικό πρόγραμμα netflix εύκολα και γρήγορα.